Producenci
Waluty

Proponujemy szeroki wybór kołder kilku wiodących europejskich producentów. Przy wyborze kołdry warto dokładnie prześledzić opis produktu i jego właściwości.

Każdy z nas ma sobie właściwe odczucia odnośnie temperatury i cyrkulacji powietrza. Różnice te na szczęście nie są znaczące, jeśli chodzi o przebywanie w pomieszczeniach, natomiast mogą być dość istotne, jeśli chodzi o wybór bielizny czy pościeli.

Dobrze dobrana kołdra zapewnia zarówno odpowiednie ogrzewanie, jak i odpowiednią cyrkulację powietrza podczas snu. Dlatego też, przy zakupie kołdry, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na rodzaj i właściwości wypełnienia, jak również na to czy pokrycie jest wytrzymałe i przyjazne dla skóry.

Oferujemy Państwu kołdry z różnymi wypełnieniami: puchowe, jedwabne, wełniane, bawełniane, tencel, lyocel, z granulatem silikonowym czy włóknem poliestrowym . Właściwości każdego rodzaju wypełnienia są wyliczone w opisie produktu.

Jeśli chodzi o pokrycie kołdry, to jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami tkanin z włókien naturalnych i takie produkty przeważają w naszej ofercie.

No i ostatnie sprawa - kołdra letnia, zimowa czy całoroczna? Pomimo przebywania w ogrzewanych pomieszczeniach, w których temperatura raczej nie spada poniżej 20 stopni, warto sprawić sobie lekką i przewiewną kołdrę na lato i grubszą, o lepszych parametrach termoizolacyjnych - na zimę. Oczywistą sprawą jest inny ubiór na lato i na zimę. Podobnie z kołdrą. Przecież sen to jedna z naszych najważniejszych czynności. Dobry sen zapewnia sprawność psychiczną i fizyczną w ciągu dnia. Ale czy można się dobrze wyspać, kiedy jest nam zbyt gorąco lub po prostu zimno? Raczej nie. W tej sprawie dobrze dobrana kołdra, odpowiednia do pory roku, może wiele zdziałać.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu ze sklepem stacjonarnym.

Poduszka SOYA Poduszka SOYA
Producent: Per Dormire
Cena: 419,00 zł
Poduszka ASTOR Poduszka ASTOR
Producent: Per Dormire
Cena: 249,00 zł
Poduszka SUPER SOFT Poduszka SUPER SOFT
Producent: Per Dormire
Cena: 249,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl