Producenci
Promocje
Poszewka gobelinowa POLOWANIE
Poszewka gobelinowa POLOWANIE
39,00 zł 29,00 zł
szt.
Pościel bawełniana London
Pościel bawełniana London
169,00 zł 119,00 zł
Waluty

Proponujemy szeroki wybór kołder kilku wiodących europejskich producentów. Przy wyborze kołdry warto dokładnie prześledzić opis produktu i jego właściwości.

Każdy z nas ma sobie właściwe odczucia odnośnie temperatury i cyrkulacji powietrza. Różnice te na szczęście nie są znaczące, jeśli chodzi o przebywanie w pomieszczeniach, natomiast mogą być dość istotne, jeśli chodzi o wybór bielizny czy pościeli.

Dobrze dobrana kołdra zapewnia zarówno odpowiednie ogrzewanie, jak i odpowiednią cyrkulację powietrza podczas snu. Dlatego też, przy zakupie kołdry, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na rodzaj i właściwości wypełnienia, jak również na to czy pokrycie jest wytrzymałe i przyjazne dla skóry.

Oferujemy Państwu kołdry z różnymi wypełnieniami: puchowe, jedwabne, wełniane, bawełniane, tencel, lyocel, z granulatem silikonowym czy włóknem poliestrowym . Właściwości każdego rodzaju wypełnienia są wyliczone w opisie produktu.

Jeśli chodzi o pokrycie kołdry, to jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami tkanin z włókien naturalnych i takie produkty przeważają w naszej ofercie.

No i ostatnie sprawa - kołdra letnia, zimowa czy całoroczna? Pomimo przebywania w ogrzewanych pomieszczeniach, w których temperatura raczej nie spada poniżej 20 stopni, warto sprawić sobie lekką i przewiewną kołdrę na lato i grubszą, o lepszych parametrach termoizolacyjnych - na zimę. Oczywistą sprawą jest inny ubiór na lato i na zimę. Podobnie z kołdrą. Przecież sen to jedna z naszych najważniejszych czynności. Dobry sen zapewnia sprawność psychiczną i fizyczną w ciągu dnia. Ale czy można się dobrze wyspać, kiedy jest nam zbyt gorąco lub po prostu zimno? Raczej nie. W tej sprawie dobrze dobrana kołdra, odpowiednia do pory roku, może wiele zdziałać.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu ze sklepem stacjonarnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl