Producenci
Waluty

Bony Podarunkowe - regulamin

Regulamin Bonów Podarunkowych

Wydanie Bonów Podarunkowych

1. Bony Podarunkowe wydaje firma MK Inwestycje Małgorzata Kuczewska-Łaska z siedzibą w Warszawie, ul. Iwicka 47 A, NIP: 1250477689, prowadząca sklep internetowy pod adresem moonlinen.pl (zwana dalej Wystawcą), po dokonaniu przez klienta zapłaty kwoty nominalnej widniejącej na bonie. Bony Podarunkowe są przesyłane klientowi w formie wydruku papierowego lub jako plik pdf drogą mailową.

2. Wystawca zobowiązuje się do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy Bonu za towary nabywane przez okaziciela bonu lub klienta zarejestrowanego w sklepie internetowym i podającego kod rabatowy z bonu w trakcie dokonywania zakupów.

3. Bon może być wykorzystany wyłącznie do nabywania towarów w sklepie internetowym lub stacjonarnym Wystawcy i nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony Wystawcy. Posiadacz bonu podarunkowego może go wykorzystać w terminie określonym i wydrukowanym na Bonie podarunkowym. Niewykorzystanie Bonu Podarunkowego w wyżej określonym terminie nie może być podstawą roszczeń ani reklamacji wobec Wystawcy.

4. Wydanie Bonu Podarunkowego nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego. Do bonu towarowego może być wydawany na życzenie klienta dokument KP lub stan salda. Paragon lub faktura wydawane są w momencie nabycia produktów. Środki pieniężne, które otrzymuje Wystawca w związku z odpłatnym przekazaniem Bonów Podarunkowych swoim klientom, nie stanowią zaliczki ani przedpłaty.

Wykorzystanie Bonów Podarunkowych
1. Posiadacz Bonu Podarunkowego może przy pomocy Bonu Podarunkowego dokonać płatności w showroomie lub w sklepie internetowym.

2. Każdy Bon wyposażony jest w unikatowy kod rabatowy rejestrowany w systemie Wystawcy. Wydrukowany na Bonie kod jest jednorazowy i można go użyć przy składaniu zamówienia tylko jeden raz.

3. Bon Podarunkowy powinien być wykorzystany przy zakupach o wartości Bonu Podarunkowego lub o wartości przewyższającej Bon Podarunkowy.  Nadwyżkę można opłacić w sklepie stacjonarnym Wystawcy (gotówką lub kartą płatniczą) albo poprzez sposoby płatności podane w regulaminie sklepu internetowego moonlinen.pl. W przypadku niewykorzystania pełnej wartości Bonu Podarunkowego Wystawca nie zwraca różnicy.

4. Bon Podarunkowy może być wykorzystany jako dokument na okaziciela lub w przypadku zakupów przez internet, posiadacz może wykorzystać zapisany na nim kod rabatowy w sklepie internetowym. Wystawca nie  odpowiada za zgubienie lub uszkodzenie Bonów Podarunkowych przez Klienta, uniemożliwiające odczytanie i wykorzystanie kodu rabatowego. Wystawca nie wydaje duplikatów Bonu Podarunkowego. Wystawca zastrzega sobie prawo odmowy świadczenia sprzedaży towarów na podstawie bonów podarunkowych, których sprzedaż nie została zarejestrowana w systemie sprzedaży Wystawcy.

5. Klient zobowiązany jest do zachowania poufności kodu rabatowego wydrukowanego na Bonie Podarunkowym tak, aby osoby przez niego nie uprawnione nie mogły dokonać zakupów przy użyciu jego kodu.

III. Reklamacje i zwroty
1. W przypadku reklamacji i zwrotów związanych z zakupem Towarów przy użyciu Bonu zastosowanie mają procedury reklamacji i zwrotów opisane w Regulaminie Sklepu.
2. Kwota należna kontrahentowi z powodu zwrotu lub reklamacji będzie klientowi zwrócona w postaci nowego Bonu Podarunkowego na należną kwotę.

IV. Postanowienia końcowe
1. Zakup Bonu Podarunkowego stanowi potwierdzenie, że klient akceptuje warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl