Producenci
Promocje
Poszewka dekoracyjna
Poszewka dekoracyjna
42,00 zł 29,00 zł
szt.
Poszewka dekoracyjna - AMOR
Poszewka dekoracyjna - AMOR
56,00 zł 39,00 zł
szt.
Poszewka dekoracyjna ROWER /beż/
Poszewka dekoracyjna ROWER /beż/
39,00 zł 31,00 zł
szt.
Rękawica kuchenna - ROMANTYCZNA RÓŻA II
Rękawica kuchenna - ROMANTYCZNA RÓŻA II
19,00 zł 18,00 zł
szt.
Koc dziecięcy 120x140 cm
Koc dziecięcy 120x140 cm
39,00 zł 29,00 zł
szt.
Koc dziecięcy - TEDDY BEAR
Koc dziecięcy - TEDDY BEAR
59,00 zł 49,00 zł
szt.
Pościel satynowa CARMEN 160x200
Pościel satynowa CARMEN 160x200
159,00 zł 99,00 zł
szt.
Pościel satynowa bawełniana /FS-39/
Pościel satynowa bawełniana /FS-39/
139,00 zł 119,00 zł
Pościel satynowa 220x200
Pościel satynowa 220x200
189,00 zł 139,00 zł
szt.
Poszewka gobelinowa MIŚ
Poszewka gobelinowa MIŚ
39,00 zł 29,00 zł
szt.
Poszewka gobelinowa LOVE
Poszewka gobelinowa LOVE
39,00 zł 29,00 zł
szt.
Waluty
Zwroty i reklamacje

 PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Mogą Państwo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Prawo odstąpienia od zawartej umowy nie przysługuje, gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz wykonana według Państwa zapotrzebowania, służąca zaspokojeniu indywidualnych potrzeb. W szczególności dotyczy do zamawiania przeróbek krawieckich naszych produktów oraz wykonania przez nas haftów zamówionych przez klienta.

W przypadku zakupienia wyrobów ceramicznych prosimy o niezwłoczne sprawdzenie po otrzymaniu przesyłki, czy zakupiony towar nie ma uszkodzeń mechanicznych. W przypadku zauważenia takiego uszkodzenia prosimy niezwłocznie zgłosić takie uszkodzenie do kuriera lub do naszego sklepu, nie później, niż w ciągu trzech dni od odebrania przesyłki. Reklamacje widocznych wad mechanicznych wyrobów ceramicznych zgłoszone później nie będą uwzględniane.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje, gdy skorzystacie Państwo z rzeczy w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia jej charakteru, cech i funkcjonowania. W szczególności nie będziemy akceptować odstąpienia od umowy w przypadku wcześniejszego używania zakupionych u nas wyrobów zgodnego z ich przeznaczeniem, powodującego, że nie można ich uznać za nowe, uprania zakupionego u nas produktu, a w przypadku prześcieradeł - po wyjęciu ich z opakowania i całkowitym rozłożeniu.

Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w  posiadanie zakupionej rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie tejże rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas pismem na adres: MK Inwestycje Małgorzata Kuczewska-Łaska, ul. Iwicka 47A, lok. 120, 00-735 Warszawa lub adres poczty elektronicznej: sklep@moonlinen.pl., numer telefonu: (+48) 22 668 28 58, o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży, w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy zamieszczonego poniżej, nie jest to jednak obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie, w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Zwrotu płatności dokonamy po odesłaniu przez Państwa zakupionych produktów wraz z paragonem.

Proszę odesłać lub przekazać nam produkty, które chcecie Państwo zwrócić, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Termin jest zachowany, jeśli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść koszty zwrotu rzeczy (przesyłka do nas).

W przypadku zwrotu, odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

MK Inwestycje Małgorzata Kuczewska-Łaska, ul. Iwicka 47A, lok. 120, 00-735 Warszawa

(numer zamówienia)

Ja (mię i nazwisko) niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy:

(wymienić rzeczy, które chcecie Państwo zwrócić).

 

 

TRYB POSTĘPOWANIA REKLAMACYJNEGO

Reklamacje z tytułu niezgodności Produktu z Umową sprzedaży

1. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego osobą fizyczną, który nabywa Produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Produktu z Umową sprzedaży w zakresie określonym w szczególności ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.).

2. Reklamacje z tytułu niezgodności Produktu z Umową sprzedaży można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@moonlinen.pl

3. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni (nie później). Odpowiedź Sprzedawcy w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny podany przez Klienta sposób.

4. Sprzedawca informuje, że w przypadku Produktów objętych także gwarancją uprawnienia z tego tytułu należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi w karcie gwarancyjnej. Gwarancja na sprzedany Produkt nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Klienta z tytułu odpowiedzialności Sprzedawcy za niezgodność Produktu z Umową sprzedaży w zakresie określonym ustawą z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl