Producenci
Waluty

moonlinen - pokój dziecięcyWszyscy pamiętamy nasze ulubione bajki z dzieciństwa i związane z tym marzenie posiadania  ukochanej bohaterki czy też ulubionego bohatera. Dla wielu z nas spełnienie tego marzenia było możliwe tylko w wyobraźni. Cóż, wzniesione na ponad 40 lat „żelazne mury” skutecznie oddzieliły „zły zachód” od „opiekuńczego wschodu”, a  bohaterowie ze Świata Disneya dostępni byli za sprawą historyjek z gum balonowych kupowanych w Peweksie.

Nasi najmłodsi opowieści o gumach balonowych z Donaldem i Myszką Miki traktują jako swoistą ciekawostkę historyczno-geriatryczną. Sami uwielbiają oglądać kreskówki - zarówno te o długoletniej tradycji bo nakręcone w latach 60 (Kubuś Puchatek) jak i współczesne produkcje takie jak Scooby Doo czy też Auta.

Z myślą o Waszych dzieciach, siostrzenicach, bratankach, ulubionych dzieciach przyjaciół stworzyliśmy sekcję tekstyliów dekoracyjnych dla najmłodszych. Znajdziecie tutaj nie tylko pościel z Księżniczkami, Kubusiem Puchatkiem, Scooby Doo.  Pamiętacie z pewnością serię pod tytułem Auta i  słynne słowa Zygzaka „Szybko...szybkość...jestem szybki!".  Jeżeli nie to zachęcamy do obejrzenia. Warto. A na deser koniecznie należy pomyśleć o zakupie pościeli  Auta , która ponownie przeniesie naszych najmłodszych w świat przygód oraz takich wartości jak przyjaźń, empatia, miłość. Radość dzieci gwarantowana, a skojarzenia i utrwalenia obrazów bezcenne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl